Меню сайту

Фірмовий стиль

Психологія допомагає розробити таку рекламу, щоб не просто впливати на людський розум, але і, що саме головне, на почуття. Колір є найпростішим засобом привернення уваги, і, одночасно, найсильнішим подразником. На жаль, багато українських рекламістів продовжують відноситись до кольору як до другорядного елементу, і частіше віддають перевагу власним уподобанням, ніж звертаються до психології кольору.

Колір - це елемент, який за професіонального використання може забезпечити надзвичайну ефективність реклами, і як наслідок покращити фінансовий стан підприємства.

Рекламне оголошення шлюбного агентства «Шепіт сердець» оформлене у рожевому кольорі оскільки рожевий - суміш червоного і білого. Червоний - символізує кохання, а білий - чистоту почуттів. Отже рожевий - це колір справжнього чистого кохання і комфорту. Цей відтінок червоного сприймається людьми як м'який, що відповідає жіночності. Тому кожна жінка і дівчина обов’язково звернуть увагу на таке оголошення, бо відчуватимуть довіру до пропозицій і послуг наданих агентством. А чоловіки побачивши оголошення зрозуміють, що саме тут вони знайдуть свою половинку - жінку, яка буде і справжнім другом, і порадником в будь-якій ситуації, та ідеальною дружиною, яку вони будуть любити все своє життя.

Синій колір - допомагає сконцентруватися на найнеобхіднішому: не розпорошуватися на дрібниці. Синя деталь у каталозі або рекламному проспекті відразу приверне до себе увагу і на відміну від червоного ніколи не викличе негативних емоцій. Саме тому назва агентства подана у синьому кольорі. Зразок рекламного оголошення поданий у додатку а.

Фірмовий слоган

- це постійний рекламний лозунг, що використовується майже так само часто, як товарний знак, а у звуковій рекламі може замінити його. Емоційний вплив слогану пояснюється тим, що його легше запам'ятати.

У агентстві «Шепіт сердець» фірмовий слоган «А може ваше щастя тут…». Ці слова зацікавлять кожного прохожого, який ще не знайшов своє щастя і він бажатиме більше дізнатися про послуги даного агентства.

Логотип

- найважливіший елемент іміджу компанії. Він служить, в першу чергу, для ідентифікації компанії на ринку. Це постійний словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з літерами, цифрами, словами або без них, що є емблемою телерадіоорганізації, студії, агенції чи окремої особи, які представляють свої телерадіопрограми або передачі чи представляють продукцію і послуги іншим чином.

Логотип шлюбного агентства «Шепіт сердець» простий і вишуканий, а як відомо все просте - геніальне. Він зроблений в романтичному стилі і обов’язково викличе тільки гарні емоції в людей, які його бачитимуть.

Серце - це символ кохання, а враховуючи те, що агентство спеціалізується на поєднанні людей і створенні щасливих сімей використання саме цієї фігури є найдоцільнішим. Квіти символізують красу, молодість душі, чистоту почуттів, а вінок з квітів - це символ гармонії стосунків і щирості почуттів. Рожевий колір - підсилює почуття, робить людей більш уважними і чуйними. Саме це використано в логотипі агентства «Шепіт сердець» зображеного на рисунку 2.1.

Фірмовий стиль відіграє важливу роль у сприйнятті організації навколишнім середовищем, а отже і в її рентабельності.

Бізнес-план

Бізнес-план

- це документ, що описує всі головні аспекти діяльності майбутнього підприємства, аналізує проблеми з якими воно може зіткнутися, а також визначає способи розв‘язання цих проблем. Включає також розроблення мети та завдань, що ставляться перед підприємцем на найближчу і майбутню перспективу.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5

Подібні статті по економіці

Ефективність використання матеріальних ресурсів на підприємстві ТОВ Гіпрон
В сучасних умовах господарювання економіка України потребує глибоких і структурних зрушень. В цих умовах центр економічної діяльності переміщується до основної ланки всієї економіки п ...

Види ринку
Сучасна ринкова економіка являє собою складний організм , що складається з величезної кількості різноманітних виробничих, комерційних, фінансових і інформаційних структур , що взаєм ...

Житлове будівництво в Україні
Проблема забезпечення населення житлом, як на початку 90-х років XX ст. так і нині, належить до найгостріших соціально-економічних проблем в Україні. Наша країна має потребу у функціону ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.