Меню сайту

Найменування одержувачів готової продукції

Ознайомлення з виробничими процесам, технологічними лініями в окремих цехах і відділеннях.

Основним продуктом виробництва хлібозаводу с хлібобулочні вироби.

Якість сировини і готової продукції, що виробляється у ВАТ "Люботинський хлібозавод", відповідає вимогам діючої нормативно-технічної документації. Готова продукція проходить технологічну обробку в хлібобулочному цеху.В хлібобулочному цеху встановлено 5 технологічних ліній, 4 із яких спеціалізуються тільки на виробництві хліба.

Лінія № 1. Складається із технічного обладнання для приготування тіста безперервним способом (тістоприготувальний агрегат І8-ХТА-6/1), агрегат П6-ХРМ з тупиковою піччю ФТХ-2-66 на 25 люльок (безпосередньо в печі) по 16 заготівок хліба в кожній.

Лінія № 1. Складається із технічного обладнання для приготування тіста безперервним способом (тістоприготувальний агрегат І8-ХТА-6/1), агрегат П6-ХРМ з тупиковою піччю ФТХ-2-66 на 25 люльок (безпосередньо в печі) по 16 заготівок хліба в кожній.

Призначена для випічки пшеничних сортів формового хліба. Добова продуктивність при розрізці хліба 0,7 кг -10 т.

Лінія № 2. Подібна лінії № 1, на якій виробляють пшеничний формовий хліб.

Лінія № 3. Складається з технологічного обладнання для приготування тіста безперервним способом (тістоприготувальний агрегат Г8-ХТА-6/1), шафа ХРЗ-80 робочих люльок, 8 заготівок в кожній та тонельної печі ПХС-25М. Призначена для випічки пшеничного подового хліба.

Лінія № 4. Введена в дію в 1997 р. Складається з технологічного обладнання для порційного замісу тіста в діжках А2-ХТЗБ, шафи Т1-ХРЗ-80 на 80 люльок по 8 заготівок в кожній реконструйованій печі ПХС-25М. Призначена для випічки пшеничних сортів хліба.

Лінія № 5. Складається з технологічного обладнання для отримання замісу тіста в діжках А2-ХТЗБ, 5 одиниць обладнання для розділу тіста (тістодільників А2-ХТН та інших тістоформувальних машин), шафи Т1-РЗ-80 на 60 люльок по ПХС-25М. Призначена для випічки різноманітних хлібобулочних сухарних і здобних виробів.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Антимонопольне регулювання в корпоративному секторі
Темою, обраною для розгляду в даній роботі є антимонопольне регулювання в корпоративному секторі. На сьогодні для економіки України висвітлення даного аспекту являється надзвичайно ак ...

Використання трудових ресурсів Західної України
Перехід до ринкової економіки на сучасному етапі характеризується поступовим зрушенням в структурі зайнятості населення за галузями, сферами та секторами економіки України. Розглядаючи проб ...

Економіка природокористування
Одним із численних нововведень Податкового кодексу України (далі - Кодексу) є прихід загальнодержавного екологічного податку на заміну колишньому збору за забруднення навколишнього прир ...

Copyright © 2025. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.