Меню сайту

Організаційна характеристика туристичної фірми

Успіх в технології продажів туристського продукту був досягнутий фірмою завдяки добре відладженій системі реалізації і гнучкій агентській політиці. По кожному туру розроблена обширна інформаційна база (листівки, брошури), яка дає можливість клієнту одержати достатній об'єм інформації для ухвалення рішення про вибір напряму і конкретного туру.

Рисунок 2.1 - Організаційна структура підприємства

Придбаваючи туристську путівку, клієнти підписують з фірмою договір, в якому вказаний ретельно відпрацьований набір умов, що дозволяє попередити можливі недоліки і конфлікти в обслуговуванні.

У зв'язку з великим об'ємом туристського обороту фірма має нагоду встановлювати помірні ціни на всі види туристського продукту, використовувати всі можливі види знижок для мінімізації вартості туристського обслуговування.

Фірма веде агресивну рекламну політику, постійно знаходячи ефективно самі працюючі рекламні простори в газетах, журналах, використовує зовнішню рекламу, радіо і телебачення. Велику увагу надається рекламі іміджу: розроблені витончений і лаконічний фірмовий стиль, прапори, логотипи. Видаються на високому поліграфічному рівні каталоги туристського продукту, активно використовуються методи оперативного рекламного супроводу окремих турів.

Продумана рекламна політика, значні засоби, затрачувані на неї, приносять позитивний ефект - об'єм туристського продукту фірми постійно збільшується. Туристські маршрути відрізняються оригінальністю і високим рівнем обслуговування. Керівництво фірми уважно стежить за достатньо непостійним попитом на туристські послуги, ретельно вибирає для своїх клієнтів готелі, організовує харчування, цікаві екскурсії.

Фірма виявляє значну цікавість до туристського суспільного життя, бере участь у всіх важливих туристських заходах, виділяє час і значні засоби для участі не тільки в Україні, але і за рубежем.

Рада директорів здійснює керівництво діяльністю Товариства. В компетенцію Ради директорів входить рішення питань загального керівництва діяльністю Товариства: визначення пріоритетних напрямів діяльності; скликання річного і позачергового загальних зборів акціонерів; затвердження порядку загального збору акціонерів денного і т.д.

Керівництво поточною діяльністю Товариства здійснюється одноосібним виконавським органом - Генеральним директором.

ЗАТ «Донецьк Тур» є комерційною організацією, основна мета діяльності якої отримання прибутку. Основними видами (предметом) діяльності Товариства є:

Надання туристичних послуг;

Розробка нових туристичних маршрутів;

Організація екскурсійного розвитку;

Прокат туристичного обладнання, спорядження та ін.;

Організація ділових зустрічей, бізнес-турів, круїзів та ділових поїздок, як в Україні так і за кордоном;

Надання сервісних послуг по візовому забезпеченню фірм та громадян України

Продаж авіа квитків

Перш ніж приступити до аналізу конкурентоспроможності компанії, було проведено детальне вивчення ринку з метою виявлення основних конкурентів. Це необхідне для того, щоб визначити вибір правильної конкурентної стратегії.

Результати досліджень показали, що найуспішнішими і найбільш популярними туристичними фірмами на ринку масового і елітного туризму, а отже, і основними конкурентами є наступні компанії:

„Сьоме небо” - фірма, яка була заснована в 2003 році, орієнтована на всі види туризму та позиціонує себе як елітне туристичне агентство.

„САМ” - фірма є тур оператором, яка працює на масових туристичних напрямам України та світу.

„Яссен-трэвел” - фірма є тур оператором, яка працює на масових туристичних напрямам Європи та гірськолижному відпочинку.

„Пегас” - туроператор, спеціалізується на напрямах масового туризму (Турція, Єгипет, Болгарія, Туніс, Таіланд та інші).

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Подібні статті по економіці

Деpжавне pегулювання мігpаційних пpоцесів
Мігpаційні пpоцеси, які відбуваються в світі значно впливають на життя громадян країн, а також на pозміщення, чисельність і стан населення pізних кpаїн. Саме мігpація багато в чом ...

Аналіз товарних запасів в магазині
Становлення ринкових відносин в Україні характеризується динамічною зміною економічної ситуації, зростаючою невизначеністю розвитку складових господарської системи. Сьогодні мало не всі ...

Аналіз системи економічних відносин між господарюючими суб'єктами
Людині для існування необхідно виробляти життєві блага: продукти харчування, одяг, взуття, житло, транспортні засоби, меблі, засоби зв'язку, ліки та ін. Для виробництва благ потрібні ек ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.