Реінжиніринг як важливий напрямок інноваційної діяльності на підприємстві
б) формуються нові функції персоналу, переробляються посадові інструкції, визначається оптимальна система мотивацій, організовуються робочі команди, розробляються програми підготовки та перепідготовки фахівців;
в) створюються інформаційні системи, необхідні для здійснення реінжинірингу: визначається обладнання та програмне забезпечення, формується спеціалізована інформаційна система бізнесу;
г) проводиться тестування нової моделі в обмеженому масштабі.
) впровадження моделі нового бізнесу в господарську реальність фірми. Всі елементи нової моделі втілюються на практиці. Тут важливим є вміле стикування і перехід від старих процесів до нових так, щоб виконавці процесів не відчували трудового дискомфорту, а тим більше не переживали стану робочого стресу.
Наполегливу роботу, спрямовану на виконання реінжинірингу бізнес-проектів, повинні вести працівники підприємства, безпосередньо зайняті ре інжиніринговою діяльністю (рис. 2.2) [20].
Рис. 2.2. Учасники реінжинірингової діяльності
Розуміння керівництвом підприємства або окремими виконавцями певних робіт, потреби докорінних змін (такий процес розуміння ще називають бізнес-необхідністю) безпосередньо викликає виникнення реінжиніринг-ініціативи, тобто визначення нових результатів, очікуваних від нових процесів, процесного бачення того, що потрібно конкретній організації в майбутньому (рис. 2.3).
Рис. 2.3 Виникнення бізнес-ініціативи
Отже, успішна реалізація програм реінжинірингу передбачає послідовну підготовку і проведення заходів з розробки удосконалених моделей бізнес-процесів, ініціювання та здійснення пробних проектів з наступним подальшим удосконаленням та оптимізацією бізнес-процесів на основі результатів впровадження пробних проектів, базування програм реінжинірингу на використання сучасних інформаційних технологій.
Подібні статті по економіці
Грошова оцінка земель в Україні
Земля являється одним з основних елементів виробництва, за допомогою
якого країна створює матеріальні цінності. Поряд з тим земля є природним
об’єктом, який вже існує і не створюється лю ...
Аналіз економічного потенціалу підприємства та напрями підвищення ефективності його використання
Проблема
підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняного виробництва, наявність
конкретних переваг, що виступають гарантом тривалого та ефективного
функціонування підприємства в ри ...
Господарський механізм
Економіка являє собою сукупність
процесів виробництва, розподілу, обміну і накопичення матеріальних благ і
послуг. Трудова діяльність у суспільному виробництві здійснюється в порядку
повно ...