Меню сайту

Характеристика продукції підприємства

Основним видом продукції, що випускає ВАТ "Бердичівський пивоварний завод" є пиво різних сортів.

Пиво -

це слабоалкогольний, ячмінно-солодовий напій, наповнений приємною гіркотою, ароматом хмелю, має здатність спінюватись при наповненні і тривалий час втримувати на поверхні прошарок компактної піни.

На кожен сорт пива спеціалісти заводу розробляють технологічні умови. Технологічні умови придатні для досягнення мети обов’язкової сертифікації за вимогами Державної системи сертифікації.

Технологічні вимоги передбачають, що пиво повинне бути виготовлене у відповідності з вимогами діючих умов по технологічним інструкціям і рецептурам з дотриманням стандартних норм і правил, затверджених у встановленому порядку. Для виготовлення пива повинні бути застосовані сировина та матеріали, дозволені Міністерством здоров’я України, фільтруючі матеріали по ГОСТ.

Пиво повинно відповідати таким вимогам і нормам:

Зовнішній вигляд. (

Прозора рідина без сторонніх включень і осаду. Пиво налите з висоти 25 мм. в чистий циліндричний скляний посуд висотою 105-110 мл з зовнішнім діаметром 70-75 мм при температурі 12º повинно мати компактну піну, виділити бульбашки діоксиду вуглецю.)

Смак і аромат. М’який солодовий присмак з приємною хмелевою гіркотою. Пиво повинно відповідати по фізико-хімічним показникам.

По санітарно-біологічним показникам пиво повинно відповідати нормам:

· бактерії групи кишкових паличок не допускаються в 10 см³;

· патогенні мікроорганізми в тому числі сальмонели не допускаються 25 см³.

Вміст токсичних елементів в пиві не повинен перевищувати допустимих рівнів, встановлених "медико-біологічними вимогами і санітарними нормами якості продовольчої сировини і харчових продуктів" №5061-89 (свинцю, кадмію, миш’яку, ртуті, міді, цинку, заліза, нітроза міни).

Упакування і маркування повинно проводитись по ГОСТ з вказаним номером даних технологічних умов і датою розливу, назвою пива, масою сухих речовин в початковому суслі, назвою підприємства-виробника, енергетичною цінністю, переліком сировини, товарним знаком, терміном зберігання, адресою.

При виробництві пива керуються вимогами безпеки, встановленими "Правилами по техніці безпеки і виробничої санітарії в пивоварній і безалкогольній промисловості" затвердженими 3.05.1981 р.

Кожну партію виготовленого пива перевіряють на відповідність встановленим нормам і вимогам. Приймання проводиться і супроводжується якісним посвідченням, в якому вказується: номер технологічних умов, назва пива, масова доля спирту, сухі речовини в початковому суслі, кислотність, колір, смак і аромат, масова доля діоксиду вуглецю, висота піни і піностійкість, вміст радіонуклідів. Методи випробувань проводяться по ГОСТам.

При зберіганні пива необхідно додержуватися необхідних вимог: пиво розлите в пляшки необхідно зберігати в затемненому приміщенні при температурі не нижче +2ºС і не вище +12ºС.

Гарантійний термін від дня виготовлення:

· не пастеризованого пива - 7 діб;

· без застосування стабілізаторів - 30 діб.

При виробництві пива дотримуються вимог по санітарії і гігієні у відповідності з "Санітарними правилами для підприємства пивоварної і безалкогольної промисловості". Також проводиться контроль технологічного процесу, сировини і готової продукції.

Пиво в залежності від концентрації початкового сусла і степені його зброджування містить 86-91% води, 3-10% незбродженого сусла, 1.5% спирту, 0.4%СО2.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Економіка природокористування
Одним із численних нововведень Податкового кодексу України (далі - Кодексу) є прихід загальнодержавного екологічного податку на заміну колишньому збору за забруднення навколишнього прир ...

Анализ конкурентоспособности предприятия
Одна з найважливих задач розвитку підприємтсва і країни в цілому, нерозривно пов`язана з ефективністю виробництва, забеспечення випуску необхідної кількості сучасних виробів та покращенн ...

Фінансова стійкість підприємства
З переходом економіки України до ринкових відносин підвищується самостійність підприємств, їх економічна та юридична відповідальність за результати діяльності. Різко зростає значення фінансової стійк ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.