Аналіз фінансових результатів
Проаналізувавши рентабельність підприємства ЗАТ КФ «Лагода», можна побачити, що рентабельність, а отже і прибутковість підприємства знаходяться під загрозою. Як свідчать дані кращі показники були у 2007році, незважаючи на збиток, у 2008році показники значно зменшилися, що є негативною тенденцією для підприємства. Усі показники рентабельності у звітному періоді зазнали зменшення.
Рентабельність продажу
за даний період зменшилась на 0,17 : у звітному році становила 0,01, а у попередньому 0,18. Тобто, це означає, що підприємство почало нести збитки на кожну гривню вкладеної продукції.
Чиста рентабельність підприємства
знизилась становила у звітному році вона . 0,02, а у попередньому 0,39. Це є негативною тенденцією, тому вказує на неефективність і невиправданість вкладених ресурсів.
Рентабельність необоротних активів
зменшилася на 75%, це свідчить про неефективне використання необоротних ресурсів у зв’язку зі зменшенням виробництва. Рентабельність власного капіталу
зменшилася на 14% і у звітному періоді становила 0,05, що свідчить про зменшення ефективності та раціональності використання капіталу. Рентабельність продукції
у звітному періоді, порівняно з минулим знизилась на 8%. Це пояснюється зростанням собівартості продукції та збільшенням податкових відрахувань. Отже, дані показники ставлять під сумнів прибутковість і ефективність функціонування ЗАТ КФ «Лагода» у звітному періоді.
Подібні статті по економіці
Трудовий потенціал України
В
усі часи економісти різних поглядів, шкіл і напрямів визнавали, що праця є
одним із найголовніших факторів економічного розвитку. Недвозначно на це
натякає християнська заповідь: &quo ...
Дослідження стохастичних зв’язків
Усі соціально-економічні явища взаємозв'язані та взаємозумовлені
і зв'язок (залежність) між ними носить причинно-наслідковий характер. Суть
причинного зв'язку полягає в тому, що при необ ...
Аналіз і оцінка фінансово-економічного стану ДП Куп'янського лісового господарства
Фінансово-економічний
аналіз являє собою оцінку фінансово - господарської діяльності підприємства в
минулому, дійсному й передбачуваному майбутньому. Його ціль - визначити стан
«фінанс ...