Меню сайту

Аналітичне дослідження діяльності тов «Бердичівський пивоварний завод»

Технологія виготовлення пива - тривалий і складний процес, який продовжується 60-100 днів і включає такі основні етапи:

• отримання солоду з ячменю;

• приготування сусла і його зброджування;

• видержку пива;

• обробку;

• розлив.

Пиво в залежності від концентрації початкового сусла і степені його зброджування містить 86-91% води, 3-10% незбродженого сусла, 1,5% спирту, 0,4% СО2.

Сумлінне ставлення до своїх обов’язків спеціалістів дало можливість Бердичівському пивзаводу бути в ряду найкращих виробників пива. Потрібно зважувати на те, що ступінь задоволення потреб ринку характеризує насамперед обсяг товарів певної номенклатури і асортименту як у натуральному, так і у вартісному виразі.

Дане підприємство має досить гарний асортимент пива. В 1996 році ВАТ “Бердичівський пивзавод” нагороджений бронзовою медаллю за високу якість світлого пива “Гетьманське” і “Бердичівське оригінальне” в конкурсі “Свято пива - 96” в м. Києві. В 1998 році на Всеукраїнському фестивалі пива в м. Миколаєві ВАТ “Бердичівський пивзавод” нагороджений срібною медаллю за високу якість світлого пива “Бердичівське хмільне”. В 1998 році ВАТ “Бердичівський пивзавод” нагороджений срібною медаллю за високу якість світлого пива “Старий Бердичів” в конкурсі “Свято пива - 98”, на Всеукраїнському фестивалі пива та на 6-й Міжнародній виставці в м. Мінську - отримав золоті медалі. 24 червня 1999 року ВАТ “Бердичівський пивзавод” нагороджений золотою медаллю 6-го Міжнародного дегустаційного конкурсу в м. Мінську за пиво “Старий Бердичів” та “Бердичівське оригінальне” та почесним дипломом за високий художній рівень та фірмовий стиль оформлення продукції. 15 червня 2000 року ВАТ “Бердичівський пивзавод” нагороджений золотою медаллю 6-го Міжнародного дегустаційного конкурсу в м. Мінську за пиво “Бердичівське оригінальне” та “Бердичівське хмільне”. В 2000 році ВАТ “Бердичівський пивзавод” нагороджений почесним дипломом на дегустаційному конкурсі в рамках 7-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Санкт-Петербурзький пивний аукціон - 2000” за пиво “Бердичівське оригінальне” та “Старий Бердичів”.

Все ці нагороди сприяють розширенню ринків збуту продукції ТОВ “Бердичівський пивзавод”, підвищенню іміджу як виробника високоякісної продукції, підвищенню конкурентоспроможність продукції та дає можливість обміну досвідом з вітчизняними та зарубіжними виробниками пива.

Виробництву високоякісної продукції сприяє налагоджена робота пивзаводу. Організаційна структура забезпечує узгодженість окремих видів діяльності підприємства, та зусиль по виконанню основних завдань та цілей. Організаційна структура управління підприємством є лінійно-функціональною (додаток 1), яка спирається на розподіл повноважень та відповідальності по функціях управління по горизонталі та прийняття рішення по вертикалі.

До компетенції Загальних зборів учасників товариства належить визначення основних напрямків діяльності підприємства, затвердження його планів та звітів про їх виконання, визначення організаційної структури підприємства, затвердження статуту та внесення до нього змін і доповнень та багато інших питань. Виконавчий директор є виконавчим органом товариства і здійснює оперативне керівництво його поточною діяльністю.

Виконавчий директор очолює підприємство. Його першим заступником є головний інженер, який керує науково-дослідними та експериментальними роботами, безпосередньо відповідає за удосконалення техніки і технології виробництва, проводить технічну підготовку та обслуговування виробництва, розробку заходів щодо підвищення якості продукції та дотримання технологічної дисципліни. Функції контролю якості продукції, запобігання браку, виконання робіт у відповідності з вимогами стандартів і технічних умов, розробки та впровадження систем управління якістю покладені на завідуючого лабораторії. Головний механік забезпечує безперервну і технічно правильну експлуатацію та надійну роботу обладнання, утримання в робочому стані на високому рівні. Організує розробку оглядів, іспитів, профілактичних ремонтів обладнання, забезпечує технічну підготовку виробництва.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Дефекти ринку та механізми їх усунення
З давніх часів існування людства ринок визначався як місце торгівлі товарами. Він і зараз існує у вигляді колгоспних ринків, де реалізуються, головним чином, продукти харчування. Є й реч ...

Аналіз та характеристика діяльності ВАТ Львівхім
Метою виробничої практики з фаху є розвиток навичок та вмінь інформаційно-аналітичної, проектно-дослідницької, діагностичної, інноваційної та консалтингової діяльності для вирішення при ...

Аграрні відносини та їх розвиток за сучасних умов
Сьогодні сільськогосподарське виробництво і в цілому агропромисловий комплекс України перебувають у центрі суспільної уваги, оскільки і без того небагатий наш стіл останнім часом особливо з ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.