Меню сайту

Структура управління та організація економічної роботи на підприємстві

КЕРІВНИЦТВО СП «Електронтранс»

В своїй роботі начальник СП «Електронтранс» керується наказами і розпорядженнями Голови правління ЗАТ “ЗАЗ”, директором НТЦ, “Положенням про СП «Електронтранс» ”, діючими нормативними і довідковими матеріалами, інструкціями, плановими завданнями, графіками виконання робіт, правилами внутрішнього трудового розпорядку заводу.

Начальник СП «Електронтранс» здійснює управління науково-дослідними і конструкторсько-технологічними роботами та виробничо-господарською діяльністю СП «Електронтранс» через своїх заступників і керівників структурних підрозділів. Вказівки, дані ним є обов’язковими для виконання всіма підлеглими його працівниками СП «Електронтранс» .

Начальник СП «Електронтранс» регламентує обов’язки, права та відповідальність усіх працівників СП «Електронтранс» узгоджує їх посадові інструкції та організовує дійовий контроль виконання всіх своїх розпоряджень, а також діючих на підприємстві наказів, розпоряджень, положень, інструкцій.

Основним завданням начальника СП «Електронтранс» є:

1. Координирует работу технических служб структурных подразделений предприятия, ориентированных на выпуск автобусов и троллейбусов, планирует комплексную автоматизацию и механизацию этих производств, осуществляет руководство текущим и перспективным планированием технического развития, внедрение научно-технических достижений, новой техники и прогрессивной технологии в структурных подразделениях предприятия, ориентированных на выпуск автобусов.

. Осуществляет контроль за заключением и исполнением договоров, связанных с внедрением новой техники, а также за финансированием и правильностью расчетов экономической эффективности мероприятий по освоению новой техники и технологии, новых видов сырья и готовой продукции.

Основним завданням Головний конструктора є:

· розробка нових конструкцій і модернізація існуючих автобусів і тролейбусів на рівні сучасних досягнень вітчизняної і зарубіжної науки і техніки; найбільш ефективних, техніко-економічних рішень; впровадження нових розробок у виробництво, обґрунтування економічної ефективності нових розробок.

· Пред’явлення і здача зразків нових виробів приймальним комісіям, розгляд рекламацій на вироби і прийняття по них заходів.

· Виконання науково-дослідних робіт з тематики ЗАТ “ЗАЗ” згідно плану.

· Виконання науково-дослідних робіт із науково-дослідними і проектно-конструкторськими організаціями.

· Складання місячних і щорічних планів та звітів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт.

Основним завданням Головного технолога є:

· Розробка і впровадження у виробництво технологічної документації, яка забезпечує виконання виготовлення продукції високої якості.

· Розробляє і впроваджує заходи з впровадження у виробництво нової техніки i більш ефективних техпроцесiв, які забезпечують зниження трудових i матеріальних витрат та краще використання виробничих потужностей технологічного обладнання.

· Через технологiчнi бюро виробничих підрозділів, надає оперативну допомогу при виконанні робіт, пов’язаних з технологією виробництва. .

· Розробляє і реалізує заходи,які визначають технічну політику підприємства з технології виробництва продукції автобусобудування.

· Розробляє технологічні маршрути виготовлення продукції.

· Виконує розрахунок виробничих потужностей підприємства.

· Підготовляє технiчнi завдання, техніко-економічні обґрунтування для придбання нового i замiни морально застарiлого i фізично-зношеного обладнання.

· Розробляє технологiчне планування цехiв автобусобудування.

· Розробляє i втiлює план заходiв з зниження собiвартостi продукцii і продуктивностi працi.

· Організовує проробку на виробничу технологічність відділами підприємства конструкторської документації,на нові і модернізовані діючі вироби, приймання, реєстрація, узагальнення, оформлення пропозицій технічних служб підприємства на зміну конструкторської документації за результатами опрацювання на технологічність.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5

Подібні статті по економіці

Шляхи підвищення прибутковості підприємства
Управлінський облік передбачає створення детальної класифікаційної схеми витрат. Керівник або власник підприємства повинен знати, скільки буде коштувати виробництво тієї чи іншої продукц ...

Загальна характеристика господарської діяльності ДП Тростянецьводоканал
Актуальність дипломної роботи полягає у орієнтації на підготовку кваліфікованих фахівців для фінансової системи держави, які повинні об'єктивно оцінювати економічні процеси, що відбуваю ...

Удосконалення форм праці та впровадження науково–технічного прогресу
Вирішальним засобом підвищення ефективності діяльності підприємства ресторанного господарства є вдосконалення форм праці та впровадження науково-технічного прогресу. Саме про вд ...

Copyright © 2025. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.