Загальна характеристика та аналіз системи управління підприємства
Товариство здійснює зовнішньоекономічну діяльність в порядку, передбаченому чинним законодавством України. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності Товариство користується повним обсягом прав і обов’язків суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності відповідно до актів чинного законодавства України.
Для забезпечення фінансово-господарської діяльності Товариства, а також для гарантії його майнових зобов’язань, за рахунок внесків Учасників створюється Статутний капітал в розмірі шістдесят тисяч грн.
Прибуток Товариства утворюється з надходжень від господарської діяльності після покриття матеріальних та прирівняних до них витрат і витрат на оплату праці. З балансового прибутку Товариства сплачуються відсотки по кредитах банків та по облігаціях, а також вносяться передбачені законодавством України податки та інші платежі до бюджету. Чистий прибуток, одержаний після зазначених розрахунків, залишається у повному розпорядженні Товариства, яке визначає напрями його використання.
Резервний фонд Товариства створюється в розмірі двадцять п’ять відсотків його Статутного капіталу шляхом відрахувань до нього щорічно не менше п’яти відсотків з суми чистого прибутку Товариства, з урахуванням цього конкретний розмір щорічних відрахувань у Резервний фонд визначають Збори Учасників. З прибутку, який залишається у розпорядженні Товариства, створюються наступні фонди:
фонд виробничого та соціального розвитку;
фонд заробітної плати;
інші фонди.
Бухгалтерський облік проводиться згідно з положенням "Про організацію бухгалтерського обліку і звітності в Україні". Підприємство здійснює бухгалтерський облік результатів своєї діяльності, складає статистичну звітність відповідно до норм, що діють в Україні і подає її у визначені строки і в повному обсязі державним органам контролю.
Ефективність діяльності підприємства відображають дані, що містяться у його звітних формах: балансі та звіті про фінансові результати та їх використання.
Фінансовий план (бюджетний, баланс доходів та видатків) складається відповідно до мети діяльності підприємства та законодавства, не пізніше як за місяць до закінчення кожного фінансового року, визначається розмір відрахувань від прибутків на реінвестиції, суму яка виплачується засновникам як дивіденд.
Управління Товариством здійснюють його органи:
Збори Учасників Товариства;
Голова Товариства;
Директор Товариства.
Вищим органом Товариства є Збори Учасників Товариства, які складаються з Учасників Товариства або їх представників, призначених ними у відповідності до вимог чинного законодавства України. Представники Учасників можуть бути постійними або призначеними на певний строк. Учасник вправі в будь-який час замінити свого представника у Зборах Учасників, сповістивши про це інших Учасників.Учасник Товариства вправі передати свої повноваження на зборах іншому Учаснику або представникові іншого Учасника Товариства.Учасники Товариства мають кількість голосів, пропорційну розміру їх часток у Статутному капіталі (фонді). Збори Учасників правомочні розглядати і приймати рішення з будь-яких питань діяльності Товариства в порядку, визначеному актами чинного законодавства України.
Трудові відносини з працівниками регулюються трудовим законодавством країни, колективним договором, трудовими договорами. Праця осіб, які знаходяться в трудових відношеннях з підприємством, оплачується в розмірі не менше мінімального розміру оплати праці, встановленого законодавством України.
Подібні статті по економіці
Види ринку
Сучасна ринкова економіка являє собою складний організм , що складається з величезної
кількості різноманітних виробничих, комерційних, фінансових і інформаційних
структур , що взаєм ...
Інвестиції, їх види, фактори й вплив на економіку
Дослідження
проблеми інвестування економіки завжди знаходилось у центрі уваги економічної
думки. Це обумовлено тим, що інвестиції торкаються найглибших основ
господарської діяльності, в ...
Економiчне обґрунтування напрямiв пiдвищення ефективностi використання основних фондiв підприємства
Актуальність теми: ринкові методи господарювання вимагають того, що
будь-який ресурс який є у наявності субьктів господарювання повинен
використовуватись із відповідною віддачею. Проблем ...