Меню сайту

Основні положення статутної діяльності. Організаційна структура підприємства

ВАТ «Іскра» розпочала розробку та випуск продукції у 1972 році. Місцезнаходження Товариства: Україна, 79066, м. Львів, вул. Вулецька, 14. Львівське відкрите акціонерне товариство «Іскра» єдина в Україні потужна світлотехнічна компанія, яка має повний завершений технологічний цикл виробництва джерел світла, від наукових розробок до виготовлення компонентів та готової високоякісної продукції, яка займає сьогодні 70% українського ринку.

Товарний асортимент ВАТ «Іскра» налічує понад 280 видів ламп загального та спеціального призначення, а також кварцево-галогенні, мініатюрні, автомобільні, натрієві і ртутні, компактні люмінесцентні та лампи-фари. Товариство постійно вдосконалює існуючі технології з урахуванням сучасних матеріалів.

Основною метою Товариства є виготовлення продукції, виконання робіт, надання послуг, заняття торгівлею для отримання прибутку на вкладений капітал і залучені засоби та забезпечення, таким чином, економічних, соціальних інтересів акціонерів та працівників Товариства.

Предметом діяльності Товариства є:

- Виробництво ламп загального призначення, інших електричних джерел світла та освітлювального обладнання;

- Промислове виготовлення виробів, вузлів, блоків, оснастки, нетипових металоконструкцій, виробів та систем соціального призначення;

- Виготовлення та ремонт машин промислового обладнання;

- Оптова, роздрібна, комерційна, акціонерна, та комісійна торгівля, в т.ч. через посередників продуктовими і промисловими товарами та іншими об’єктами, що не вилучені з товарообороту, включаючи алкогольні напої та тютюнові вироби;

- Збирання, заготівля окремих видів відходів як вторинної сировини;

- А також інші предмети діяльності товариства які зазначенні в статуті підприємства (додатки).

Статутний капітал Товариства становить 4471038,50 гривень, який поділено на 17884154 простих іменних акцій однієї серії загальною вартістю 25 коп. кожна. Товариство має право змінювати розмір Статутного капіталу. Рішення про збільшення або зменшення розміру Статутного капіталу Товариства проводиться Загальними зборами акціонерів ¾ голосів акціонерів, які мають право голосу і які присутні на зборах особисто, або через представників, що діють за дорученнями, у випадку повної оплати раніше випещених акцій по ціні не нижче номінальної.

Товариство створює резервний фонд у розмірі не менше 25% Статутного капіталу. Резервний фонд формується за рахунок щорічних відрахувань у розмірі 5% від суми чистого річного прибутку до досягнення повної його суми.

Товариство може випускати акції і інші цінні папери у випадках і порядку, передбаченому Статутом і чинним законодавством. Форма випуску цінних паперів визначається органом, що приймає рішення про випуск на підставі чинного законодавства. Права і обов’язки власників цінних паперів визначаються умовами їх випуску і чинним законодавством. Право власності на акції Товариства виникає з моменту їх повної оплати отримувачем.

Порядок розподілу прибутку і покриття збитків Товариства визначається рішенням Загальних зборів акціонерів відповідно до чинного законодавства України та Статуту Товариства.

Прибуток Товариства утворюється з надходження від його господарської діяльності після вибуття матеріалів та прирівняних до них витрат і витрат на оплату праці. З економічного прибутку Товариства сплачуються передбачені законом податки та інші обов’язкові платежі, а також відсотки по кредитах банків і по облігаціях.

Збитки, позапланові витрати і шкода, понесені внаслідок фінансово-господарської діяльності Товариства, компенсуються за рахунок засобів резервного фонду, а в разі їх недостачі в порядку визначеним Наглядовою радою, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Подібні статті по економіці

Трансформація економічних систем постсоціалістичних країн
Капіталістичний спосіб виробництва розвивається вже п'ять століть. За цей час у його межах відбулися три революційні зрушення в технологічному способі виробництва, якісних змін зазнали в ...

Вплив діяльності ТНК на конкурентоспроможність економіки України
Міжнародні корпорації останньої чверті XX ст. - початку ХХІ ст. є найважливішим елементом розвитку світової економіки і міжнародного бізнесу. Їх бурхливий розвиток відображає загострення між ...

Аналіз фінансового стану підприємства Укррічтранспроект
Відхід суспільства від системи планової економіки і вступ у ринкові відносини дуже сильно змінили умови функціонування підприємств. Підприємства, для того щоб вижити, повинні проявити і ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.