Напрямки удосконалення управління системою оплати праці на підприємстві ПЧ-18
У посадові обов'язки головного інженера входить: визначення технічної політики, перспектив розвитку підприємства і шляхів реалізації комплексних програм в усіх напрямках удосконалювання; забезпечення постійного підвищення рівня технічної підготовки виробництва, його ефективності і скорочення витрат; керівництво розробками перспективних планів розвитку підприємства, реконструкції і модернізації, заходів щодо запобігання шкідливого впливу виробництва на навколишнє середовище; забезпечення ефективності рішень і т.п.
Головний механік забезпечує безперебійну і технічно правильну експлуатацію і надійну роботу устаткування, підвищення його змінності, зміст у працездатному стані на необхідному рівні точності. Організує розробку планів, оглядів, іспитів і профілактичних ремонтів устаткування також організує роботу з обліку наявності і руху устаткування. Керує розробкою нормативних матеріалів по ремонту устаткування, організує міжремонтне обслуговування, своєчасний ремонт. Бере участь у підготовці пропозицій по атестації, раціоналізації робочих місць. Вживає заходи по виявленню не використаного устаткування і його реалізації. Бере участь у розробці і впровадженні заходів щодо створення безпечних і сприятливих умов праці при експлуатації і ремонті устаткування.
Інженер по організації і нормуванню праці виконує комплекс робіт з удосконалювання організації і нормування праці, вивчає стан організації нормування праці, розробляє і впроваджує заходу щодо їх удосконалювання з метою підвищення продуктивності праці й ефективності виробництва. Розробляє і впроваджує технічно обґрунтовані норми трудових витрат. Установлює норми часу на разові і додаткові роботи. Коректує норми трудових витрат при зміні організаційно-технічних умов виробництва. Проводить роботу з виявлення резервів росту продуктивності праці за рахунок поліпшення його організації і нормування, а також широкому використанню цих резервів.
Подібні статті по економіці
Зовнішньоекономічна діяльність
Зовнішньоекономічна
діяльність - це діяльність суб’єктів господарської діяльності України та
іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах
між ними, що ма ...
Економічний аналіз фінансових результатів та оцінка фінансового стану ПАТ Полтавський турбомеханічний завод
Рівень ефективності господарської діяльності будь-якого
підприємства визначають фінансові результати, отримані внаслідок цієї
діяльності. Це можуть бути як прибуток, так і збитки.
Ан ...
Управління оборотними коштами
оборотні кошти
платоспроможність ліквідність
Сучасний український бізнес диктує нагальну потребу формування цілісної
системи керування фінансами вітчизняних компаній. Для передових україн ...