Охорона довкілля
Способи знешкодження твердих побутових відходів потрібно приймати в залежності від розмірів населеного пункту; сільських населених пунктів необхідне обладнання впорядкованих полігонів твердих побутових відходів; в сільських населених пунктах при відсутності громадського центру і багатоповерхової забудови знешкодження побутових відходів здійснюється шляхом компостування на індивідуальних садибах.
Місця для знешкодження твердих побутових відходів повинні відводитись поза сельбищними територіями і зеленими рекреаційними зонами з дотриманням санітарно-захисних зон з метою виключення можливості забруднення відходами і продуктами їх розкладу атмосферного повітря і грунту населених пунктів, водоносних горизонтів і водних об'єктів. Під'їздні шляхи до цих об'єктів не повинні проходити через населені пункти.
Прийняттю на спеціальний промисловий полігон підлягають тільки токсичні промислові відходи I, II, III класів небезпеки; рідкі токсичні промислові відходи перед вивезенням на полігон повинні бути в обов'язковому порядку обезводнені на підприємствах.
Висновок
Даний дипломний проект на тему: «Грошова оцінка земель населених пунктів Межиріцької сільської ради (с. Межиріч, с. Гостробури) Лебединського району Сумської області», включає визначення споживчої якості земель, економіко-планувального зонування території, експертної грошової оцінки земельної ділянки комерційного використання та нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (с. Межиріч, с. Гостробури) Межиріцької сільської ради, створення інформаційно-аналітичного та цифрового картографічного забезпечення для нормативної грошової оцінки окремих земельних ділянок з врахуванням впливу локальних факторів та функціонального використання земельних ділянок.
В дипломному проекті було визначено:
- середню вартість 1м2 земель населених пунктів Кам’янської сільської ради;
- нормативну грошову оцінку земель різного функціонального використання в розрізі економіко-планувальних зон;
- нормативну грошову оцінку сільськогосподарських угідь;
- розрахунок нормативної грошової оцінки земель окремих земельних ділянок;
- експертну грошову оцінку земельної ділянки комерційного використання.
В ході виконання даного дипломного проекту було досконало вивчено основні природні, правові, екологічні, соціально-економічні умови, що склалися на території с. Межиріч, с. Гостробури Межиріцької сільської ради, та мають відповідний вплив на їх розвиток та функціонування. З метою врахування усіх вказаних особливостей при визначенні науково - обґрунтованої і практично вірної грошової оцінки земель, проведено економіко-планувальне зонування та вирахувано середню вартість 1м2 земель (забудованих земель) для економіко-планувальних зон населених пунктів, визначена грошова оцінка земельних ділянок різного функціонального використання з врахуванням їх місцерозташування, встановлені регіональні, зональні та локальні фактори місцерозташування земельних ділянок.
На основі показників витрат на освоєння і облаштування території населених пунктів визначена базова вартість 1м2 земель, що становить з врахуванням коефіцієнту індексації (1,0):
- для с. Межиріч - 34,32 грн./м2, по економіко-планувальних зонах вартість одного квадратного метра становить:
- в першій зоні: Цнз = 34,32 грн/м2 * 0.70 = 24.02 грн./м2
- в другій зоні: Цнз = 34,32 грн/м2 * 1.01 = 34.66 грн./м2
- в третій зоні: Цнз = 34,32 грн/м2 * 1,44 = 49.42 грн./м2
- в четвертій зоні: Цнз = 34,32 грн/м2 * 0.87= 29.86 грн./м2
- в п’ятій зоні: Цнз = 34,32 грн/м2 * 1,12 = 38.44 грн./м2
Подібні статті по економіці
Дослідження цінової політики торгового підприємства
Незважаючи на зростаючу роль у сучасному маркетинговому процесі нецінових
факторів, ціна залишається основним елементом маркетингу. Ціна - його єдиний
елемент, що приносить дохід. Цим і ...
Аналіз ПРП Луганської області
У
останні десятиріччя під дією антропогенного фактора в Україні різко погіршився
стан навколишнього природного середовища. Гостро постали такі екологічні
проблеми як, погіршення якості ...
Дослідження напрямків підвищення ефективності управління системами оплати праці робітників підприємства
Залізничний транспорт є найрозвинутішим в Україні. Перевагами цього виду
транспорту є велика розгалуженість та низькі тарифи. Пропускна спроможність залізничної
мережі значно перевищує п ...