Огляд літературних джерел, щодо формування прибутку на підприємствах меблевої продукції
Робота Коха Р.” Пути повышения прибыльности предприятий”, присвячена дослідженням сутності, природи виникнення прибутку, параметрів оцінки та шляхів його підвищення. В роботі надана форма для оцінки можливостей збільшення прибутку, яка може застосовуватися для будь-якого бізнесу.
В навчальному посібнику, під редакцією Філімоненкова О. С. «Фінанси підприємств» розкрито економічний зміст прибутку та його роль в умовах розвитку підприємства.
Автор книги «Фінансовий менеджмент» - заслужений діяч науки, доктор економічних наук, професор Бланк І.А. - тривалий час поєднує наукову та викладацьку роботу в галузі фінансового менеджменту з практичною діяльністю в якості головного експерта і консультанта низки компаній, дозволяє нам виявити роль прибутку в ринковій економіці.
В навчальному посібнику «Економічний аналіз фінансових результатів та фінансового стану підприємства» автора Мец В.О. розглядаються проблеми фінансового аналізу, прогнозування, планування фінансових результатів, а також визначаються резерви підвищення прибутковості.
Особливості управління прибутком підприємства за допомогою застосування факторного аналізу були розглянуті у роботі «Міжнародна практика факторного аналізу прибутку підприємства» автора Ганжа Ю.В. Проте, віддаючи належне існуючим теоретичним і методичним розробкам цього автора, слід наголосити, що динаміка економічних умов потребує систематичного розширення і поглиблення теоретичних поглядів та удосконалення механізму управління прибутком за допомогою використання факторного аналізу.
В виданні «Науковий вісник» у статті Павлишенко М.М. «Значення прибутку підприємства в ринковій економіці» розглянуто питання прибутку підприємства в умовах функціонування ринкової економіки, яке має важливе значення як для даного підприємства, так і для суспільства в цілому.
У навчальному посібнику автори Білик М.Д., Павловська О.В., Притуляк Н.М., Невмержицька Н.Ю. розглядають значення та методичні основи фінансового аналізу; класифікація показників оцінки фінансового стану підприємства; аналіз фінансових результатів; комплексна оцінка фінансового стану підприємства.
У навчальному посібнику авторів Литвин Б.М., Стельмах М.В. "Фінансовий аналіз" розкрито теоретичні основи фінансового аналізу, порядок формування фінансових результатів, методику факторного аналізу прибутку, рентабельності, складу і джерел формування майна підприємства. Важливе місце відведено аналізу інвестиційної діяльності та комплексному аналізу та рейтинговому оцінюванню фінансового стану підприємства.
Дослідженням сутності, природи виникнення прибутку, дослідженню різних аспектів ефективності діяльності присвячена праця Іщенко Є.П. «Прибуток як критерій ефективності функціонування підприємства»
В навчальному посібнику Серединської В.М., Загородної О.М., Федорович Р.В. «Економічний аналіз» викладено суть і роль економічного аналізу, простежено еволюцію поглядів на його предмет, методи і завдання, розглянуто сучасний методичний інструментарій економічного аналізу, представлена методика аналізу показників діяльності підприємств з урахуванням діючої практики господарювання.
Навчальний посібник Савицька Г.В. «Економічний аналіз діяльності підприємства» один із найбільш відомих навчальних посібників з економічного аналізу в Росії, Білорусі, Україні та інших країнах, що утворилися на пострадянському просторі. Книгу написано з урахуванням найновіших досягнень теорії економічного аналізу діяльності підприємств в умовах ринкової економіки. Значну увагу приділено використанню економіко-математичного інструментарію економічного аналізу.
Дослідженням питання організації формування прибутку підприємства за допомогою застосування факторного аналізу займалася Рязанцева В.В. в своїй праці «Аналіз формування та використання прибутку підприємства».
Теоретичним і практичним аспектам формування та використання прибутку підприємства в ринкової економіки присвячена робота Зінченко Т.В. «Управління прибутком і рентабельністю підприємства в умовах ринкової економіки».
Буряковський В.В в учбовому посібнику «Податки» визначає свою точок зору щодо економічної сутності прибутку.
Подібні статті по економіці
Інноваційні напрями регіонального розвитку
У
сучасних умовах господарювання інноваційна діяльність служить могутнім
каталізатором розвитку економіки, тому що вона являє собою інструмент
конкуренції.
Сьогодні
Україна пережива ...
Аналіз та характеристика діяльності ВАТ Львівхім
Метою
виробничої практики з фаху є розвиток навичок та вмінь
інформаційно-аналітичної, проектно-дослідницької, діагностичної, інноваційної
та консалтингової діяльності для вирішення при ...
Інфляція в Україні
Найефективнішим
індикатором «здоров’я» економіки країни є її фінансовий стан. Адже фінансова
система не лише забезпечує необхідні взаємозв’язки в економіці, вона є одним з
найвпливовіши ...