Огляд літературних джерел, щодо формування прибутку на підприємствах меблевої продукції
Єфімова О.В. доктор економічних наук, професор, член Інституту професійних бухгалтерів, автор книги «Фінансовий аналіз» розкриває методику фінансового аналізу в сучасному бізнесі. З її допомогою вивчаються логіка, методичні прийоми і способи аналізу фінансового становища підприємства.
Підручник «Управлінський облік» автора Шеремет А.Д. складається з двох частин. У першій частині розглядаються питання класифікації та розподілу витрат, планування і калькулювання собівартості, нормативного обліку і аналізу відхилень для обґрунтованого прийняття управлінських рішень. У другій частині подано моделі управління організацією, висвітлюються найбільш актуальні питання контролю господарської діяльності.
Книга «Фінансовий менеджмент» автора В.П. Савчук одне з небагатьох видань навчально-методичного характеру, в якому відповідно до міжнародної практики проведено енциклопедичне висвітлення основних питань фінансового менеджменту підприємств. Тут розглядаються нові методи фінансової діагностики підприємства, управління витратами і прибутком, бюджетування, розробка й аналіз інвестиційних проектів підприємства.
У підручнику «Теорія економічного аналізу» автора Шеремет А.Д. висвітлено сучасний стан теорії та практики управлінського та фінансово-економічного аналізу, узагальнено вітчизняний і міжнародний досвід розвитку аналізу як бази для прийняття управлінських рішень, дано система комплексного аналізу та пошуку резервів, а також методологія аналізу основних показників діяльності комерційних організацій.
Навчальний посібник « Економічний аналіз» таких авторів як М.А. Болюх, В.З. Бурчевський, М.І. Горбаток розкриває найважливіші проблеми сучасного економічного аналізу. Ґрунтовно висвітлено методику вивчення господарських процесів, проведення фінансового аналізу, аналізу використання ресурсів і забезпечення ефективного управління діяльністю підприємства.
В навчальному посібнику «Інноваційний менеджмент» автора Микитюк П.П. розглядаються теоретичні і методологічні основи управління процесами інноваційного розвитку господарюючих суб’єктів, особливості організаційних форм інноваційних компаній, їхня тактика і політика на різних етапах життєвого циклу виробів і організацій. Значна увага приділена питанням прогнозування, планування і забезпечення досягнення бажаних результатів, що сприяють інноваційному розвитку підприємств з обліком зовнішніх і внутрішніх факторів середовища.
Підручник «Економіка підприємства» Іванілов О.С. містить систематизований виклад питань теорії та практики формування і розвитку підприємств України в умовах ринкової економіки. Особлива увага приділена висвітленню питань організації сучасних форм підприємництва, використання ресурсного і виробничого потенціалу підприємств, економіці інноваційної та інвестиційної діяльності.
Четверте видання посібника «Економічна теорія» Мочерного С. В. містить інформацію, що відображає найактуальніші процеси світового і вітчизняного економічного життя. Смисловим ядром його є розкриття суті й особливостей функціонування основних економічних законів, загальних засад, моделей і типів економічного розвитку, теоретичних проблем макро- і мікроекономіки, еволюції економічних систем, тенденцій розвитку перехідної економіки, становлення в Україні ринкового господарства та ін.
В підручнику Мазаракі А.А. «Економіка торговельного підприємства» розглядаються такі питання функціонування торговельного підприємства в ринкових умовах господарювання, як місце підприємства в системі економічних відносин, організаційно-економічні умови його діяльності, стратегія діяльності підприємства, його конкурентний статус, стратегічний потенціал та конкурентоспроможність, управління ресурсами, витратами та результатами діяльності підприємства з позиції оптимізації прибутку та ризику, організація фінансового менеджменту торговельного підприємства.
У підручнику «Політична економія» Федоренко В.Г. розглянуто зміст основних економічних категорій та сутність економічних законів, які визначають функціонування і розвиток сучасних економічних систем. Особлива увага надана ринковій системі господарювання, характеристиці її складових. Окреслено основні проблеми утвердження ринкових відносин в Україні та визначено шляхи їх розв’язання.
Подібні статті по економіці
Економіка механічного цеху
Метою курсової роботи є практична реалізація
теоретичних та методичних положень економічної теорії на рівні промислового
підприємства та його виробничих підрозділів.
Завданням курсово ...
Витрати підприємства
Виробнича
практика господарювання на ринкових засадах підтверджує ту незаперечну істину,
що результативність (ефективність) будь-якої виробничо-господарської та
комерційної діяльності з ...
Фірма в умовах монополістичної конкуренції
Термін «фірма» досить часто повторюється і в
економічній літературі, і в побуті. Між тим у законодавстві України такої
категорії немає взагалі. Замість неї використовується поняття «підприє ...