Програма удосконалення управління ефективністю виробництва на підприємстві
Для усунення виявлених в ході написання аналітичної частини дипломної роботи недоліків в управлінні ефективністю виробництва ПП «Каравай» пропонуємо комплексну програму.
Заходи щодо вдосконалення управління ефективністю виробництва на підприємстві представляють собою послідовність наступних кроків:
. Впровадження нової виробничої лінії булочних виробів, що дозволить істотно розширити асортимент продукції.
. Встановлення системи управління якістю продукції.
. Перебудова організаційної структури підприємства.
. Вдосконалення виробничих форм і технологічних процесів.
. Вдосконалення використання трудових ресурсів.
. Економія ресурсів та управління матеріально - технічним забезпеченням.
. Пошук нових ефективних форм оперативного управління.
У даному розділі дипломної роботи описуються всі організаційні та технологічні процеси, які необхідні для поліпшення ситуації на підприємстві. У зв’язку з новою концепцією управління ефективністю виробництва всередині підприємства буде зроблена перебудова організаційної структури, введені нові відділи, посади та нові посадові інструкції. Підприємство буде діяти з нової стратегічної місії і задачі, які відповідають вимогам сьогодення. Необхідно придбати нову лінію для виготовлення булочних виробів. Вже розроблені нові унікальні рецепти з виробництва здобного печива.
Якісним просуванням і збутом продукції буде займатися сектор маркетингу і збуту. Виробнича лінія, на якій будуть вироблятися нові продукти, повністю автоматизована, контроль за нормою закладки сировини відповідно до технології буде здійснюватися через комп’ютерну систему. Тому нові булочні вироби ПП «Каравай» будуть відрізнятися чудовими смаковими якостями, і ні в чому не поступатися схожим виробам конкурентних підприємств.
На підприємство, планується перебудувати всю організаційну структуру підприємства.
Згідно стратегічного плану на 2013 - 2015 рр. на підприємстві ПП «Каравай» для підвищення обсягів реалізації продукції та розширення асортименту пропонуємо ввести робочу лінію по виробництву кондитерських виробів, а саме: печиво здобне.
Підприємство виходить на той вид продукції, який користується у споживачів підвищеним попитом. Для виходу на вказаний ринок пропонуємо наступний план дій:
. Розробка робочого проекту по частковій реконструкції існуючих приміщень, інженерних комунікацій і установці технологічного устаткування для випуску хлібобулочних виробів - січень- березень 2013 р.
. Реконструкція і косметичний ремонт орендованого приміщення (загальною площею 144 кв. м) - лютий 2013 р.
. Закупівля вітчизняного обладнання - березень 2013 р.
. Монтажні, шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи, навчання обслуговуючого персоналу, комплектація інженерним і допоміжним обладнанням - березень 2013 р.
. Підготовка виробництва, подальше формування ринку кондитерських виробів і випуск першої партії.
Розрахунок основних техніко - економічних введень нової виробничої лінії приведемо на прикладі печива здобного (вага 25 г нетто, тісто: здобне, горіх мигдаль, кокосова стружка, ваніль - добавки 25% від загальної ваги).
Подібні статті по економіці
Грошово-кредитна політика та її роль в державному регулюванні економіки
Стабільність
та розвиток національної економіки забезпечується використанням державою
різноманітних інструментів макроекономічного регулювання. Одним з найдієвиших
засобів макроекономіч ...
Шляхи зниження собівартості виробництва молока (на прикладі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма Зоря Оржицького району Полтавської області)
Найважливішою галуззю продуктивного тваринництва України є
скотарство, яке постачає незмінні продукти харчування і цінну сировину для
харчової і переробної промисловості. У результаті го ...
Витрати основної діяльності залізничного транспорту
Економічний аналіз є конкретною методологічною дисципліною. Ґрунтуючись
на матеріалах інших економічних дисциплін і значною мірою узагальнюючи набуті
студентами знання, він допоможе майб ...