Меню сайту

Розробка програми підвищення конкурентоспроможності організаційно-обслуговуючої системи ресторану в умовах глобалізації

організовувати навчання досягнення високих показників якості продукції та послуг своїх працівників;

приймати активну участь в підготовці кадрів та чинити інші дії з метою стимулювання в роботи щодо підвищення якості продукції, послуг.

Одним з напрямків забезпечення конкурентоспроможності ресторану «Вікторія» є підвищення ефективності рекламної діяльності. В результаті дослідження внутрішнього та зовнішнього середовища Ресторану «Вікторія», виявлено, що рекламна діяльність підприємства не є достатньо ефективною: послугами підприємства користується обмежений контингент споживачів. Тому, вважається необхідним, на основі визначення основних маркетингових цілей ресторану, розробити проект рекламної компанії ресторану «Вікторія» з метою підвищення його конкурентоспроможності.

Для досягнення встановлених цілей маркетингових комунікацій необхідно: по - перше, провести широку рекламну компанію; по - друге, розробити систему знижок для клієнтів ресторану; по - третє, покращити якість послуг.

Маркетингові комунікації, спрямовані на створення переваг ресторану «Вікторія», у випадку успіху приведуть до усвідомлення споживачами реальних переваг підприємства і суттєвого переважання його послуг над аналогічними, що пропонуються конкурентами.

Необхідно підкреслити, що наявність у споживача бажання ще не означає успіх. Для цього необхідно формування переконаності цільової аудиторії в необхідності скористатись саме послугами ресторану «Вікторія». В цьому випадку важливо переконати потенційних споживачів в правильності їх вибору.

Споживачі, навіть вже ті, що мають переконаність в необхідності звертання до ресторану за послугами, у силу ряду причин можуть так і не наважитись на будь-які дії в цьому напрямку. В цьому випадку приймається ціль комунікації, спрямована на спонукання до придбання послуг. Для цього в ресторану «Вікторія» можливо запропонувати для даної цільової аудиторії систему знижок, або надати будь-які пільги, що зацікавлять споживачів. Так, в ресторані «Вікторія» відсутня будь-яка комп'ютерна реклама.

Взагалі, вся Інтернет - реклама найбільше й оперативніше усіх вирішує одну з головних завдань реклами - дія на цільову аудиторію. Досягнення в програмуванні дозволяють зробити це з мінімальною, практично нульовою похибкою. Зараз Україна починає активно впроваджувати нові технології за зразком західних і розроблює нові способи рекламування (наприклад, текстова рекламна мережа tx3 - перша у світі в цьому класі), з'являються рекламні мережі, що відповідають західним стандартам (RLE). Проте технічна відсталість середньостатистичного користувача гальмує розвиток нових технологій, таких як, наприклад, SWF. Затримка постачання нового програмного забезпечення не дає користувачу можливості відчути всю зручність нового віртуального світу, а низька пропускна здатність і ненадійність комунікаційних каналів ще більш сповільнює це впровадження. Однак зараз чітко просліджується тенденція розвитку ліній зв'язку, і в майбутньому збільшення швидкості зв'язку безсумнівно відіб'ється на якісному рівні реклами. Баннерна реклама є найбільш популярним і ефективним способом нарощування траффіка (залучення відвідувачів) web-сторінки. Крім того доведено, що баннери є могутнім інструментом брендинга - іміджевої реклами. Тому, вважається за доцільне використати баннерну рекламу для рекламування послуг ресторану «Вікторія».

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Економічне обґрунтування проекту цеху по виробництву вітамінізованої сметани
У даній курсовій роботі обґрунтована економічна ефективність технічних рішень і виконано всі необхідні економічні розрахунки. Розрахунок проведено для продукту під назвою "Вітамініз ...

Управління товарними запасами
Україна вже тривалий час знаходиться в стані глибокої економічної кризи. Об’єктивно в таких умовах найбільш вигідні галузі, в яких період обороту капіталу мінімальний. Торгівля відно ...

Антимонопольна політика держави і її місце у встановлення сучасних ринкових відносин в Україні
В економічній системі розвинутих країн світу оптимально поєднуються ринкові важелі саморегулювання народного господарства з державним регулюванням. Незважаючи на це, економіка цих країн ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.