Меню сайту

Прогнозування тенденції розвитку трудозабезпеченочті

Графічне зображення прогнозу:

Рис. 3.1 - Фактичні та прогнозовані рівні динаміки трудозабезпеченості за середнім абсолютним приростом та прямою

Виконавши прогнозування методами вирівнювання за середнім абсолютним приростом та аналітичним вирівнюванням способом найменших квадратів, можна сказати що на 2012-2014 роки трудозабезпеченість на 100 га має тенденцію до спадання.

ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ

На основі проведених в курсовому проекті розрахунків можна зробити такі висновки:

В цілому на трудозабезпеченість найбільше впливає середньорічна чисельність працівників, чол З таблиці 2.4 можна зробити висновок, що зі збільшенням середньорічна чисельність працівників, чол. покращиться показник трудозабезпеченість на 100 га.

Кореляційний аналіз показує, що вимальовується майже прямолінійна залежність між виробництвом валової продукції і трудозабезпечіністю .

Розрахунковий коефіцієнт кореляції свідчить про те, що між показниками в даному випадку між трудозабезпеченістю і виробітком валової продукції на 1 середньорічного працівника існує сильний зв'язок.

Чим ближче значення до 1 тим зв'язок між ознаками тісніший.

Коефіцієнт детермінації показує що на 113% результативна ознака У змінюється і залежить від впливу факторної ознаки Х.

Аналіз рядів динаміки має за мету вивчення зміни явища за часом і встановлення його напрямку, характеру цієї зміни і вияв закономірності розвитку. Для оцінювання властивостей динаміки у даній роботі використовувались взаємопов’язані показники, або аналітичні показники.

У процесі аналізу динаміки трудозабезпеченості я використовував абсолютний приріст, темпи зростання, приросту, абсолютне значення 1% приросту на основі порівняння рівнів ряду динаміки. За базу порівняння брав попередній, або початковий рівень динаміки.

В цілому дослідження показало що динаміка трудозабезпеченості має тенденцію до зростання.

Індексний аналіз також показав тенденцію до зростання трудозабезпеченості та оплати праці.

Виконавши прогнозування методами вирівнювання за середнім абсолютним приростом та аналітичним вирівнюванням способом найменших квадратів, можна сказати що на 2012-2014 роки трудозабезпеченості має тенденцію до спадання.

Проаналізувавши всі вище названі розрахунки можна відмітити слідуючи пропозиції:

Найважливішим у комплексі заходів підвищення ефективності є використання трудозабезпеченості і зростання середньорічної чисельності працівників.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Економічний аналіз виробничо-господарської діяльності підприємства
Вихідні дані для курсового проекту Виконання курсового проекту . Обґрунтування планового обсягу виробництва продукції та трудомісткості річного випуску для базового та планового рок ...

Трудові ресурси Київської області та регіональні особливості їх розміщення й використання
Комплексний розвиток продуктивних сил економічних районів - один з пріоритетних напрямків наукових досліджень та практичної діяльності держави і місцевих органів влади з питань регіонал ...

Тіньова складова національної економіки та напрямки протидії
Світовий історичний досвід господарювання показує, по-перше, що "тіньова" економіка у різних масштабах існувала практично у всіх економічних системах, по-друге, - багатогранні ...

Copyright © 2025. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.