Меню сайту

Виробнича санітарія

. Для зручності прибирання рекомендовано застосовувати опалювальні прилади з гладкою поверхнею (радіатори чи гладкі труби).

. Опалення має відповідати таким вимогам:

.1. Будова, експлуатація систем опалення повинні бути відповідно до вимог пункту 5.2 Правил пожежної безпеки в Україні та пункту 6.2 Правил пожежної безпеки на підприємствах та в організаціях поліграфічної промисловості.

.2. Повітронагрівальні й опалювальні прилади слід розміщати в приміщенні задля рівномірного прогрівання повітря робочої зони.

Рекомендовано системи парового опалення низького тиску, водяного опалення, а в невеликих приміщеннях дозволено місцеве (пічне) опалення.

В окремих приміщеннях дозволено застосовувати електричні прилади з закритими спіралями, калориферні установки тощо.

.3. Опалювальні прилади потрібно розміщати на відстані 0,1 м від поверхні стін в місцях, доступних для огляду, ремонту, очищення. Не можна розміщати опалювальні прилади в нішах стін. На сходових маршах опалювальні прилади слід розміщати на нижніх поверхах, у відсіках тамбурів без зовнішніх дверей.

.4. У теплий період року рекомендовано використовувати системи для охолодження повітря робочих зон.

Висновки та рекомендації

В даній дипломній роботі було проведено дослідження ефективності функціонування ЗАТ "Віпол", були проведені розрахунки економічної діяльності підприємства, проведений аналіз основних показників, аналіз безпосереднього оточення підприємства, аналіз маркетингової та фінансової діяльності підприємстві

На підприємстві працює 145 осіб, 40 з них це управлінський персонал, організаційна структура управління є лінійно-функціональною, головним на підприємстві є директор.

ЗАТ "Віпол" займає тверду позицію на ринку поліграфічних послуг і створює жорстку конкуренцію іншим поліграфічним підприємства, книжковим фабрикам та видавництвам книжково-журнальної продукції. Основними конкурентами є друкарні, що спеціалізуються на випуску подібної продукції і використовують іншу технологію, що дозволяє отримати продукцію більш високої якості і знизити її собівартість.

Підрахувавши обсяги випуску продукції і зробивши порівняння з минулим роком, підприємство з кожним роком їх збільшує, і це не дивно, адже реалізація продукції на підприємстві є стовідсотковою.

Друкарня є фінансово стійкою, ліквідною, і добре справляється зі своєю діловою діяльністю. Фінансовий стан є стабільним і позитивним.

Провівши дослідження маркетингової діяльності функції маркетингу в ЗАТ "Віпол" офіційно виконує відділ маркетингу, в основному його метою є реклама й просування діяльності друкарні на ринку поліграфічних послуг. Але недостатній рівень рекламування підприємства є негативним фактором.

Для планування та аналізу організаційної і виробничої діяльності, а також якості продукції, трудових ресурсів і оборотних фондів були використані техніко-економічні показники.

Зробивши аналіз видно що реалізована і товарна продукція рівні, і з цього видно що підприємство реалізує всю виготовлену продукцію без залишків. Продуктивність праці працівників збільшилась на 0,13%, що є наслідком зростання обсягів виробництва товарної продукції. Витрати на 1грн. товарної продукції хоча і зменшились, проте їх рівень більше 1, що свідчить про збитковість основної діяльності підприємства. В результаті зростання товарної продукції на 2,26% та зменшення середньорічної вартості основних виробничих засобів на 1,2% підвищилась фондовіддача основних засобів на 11 коп. або 3,69% Середньорічна зарплата працівника зросла на 170 грн. або 0,56%.

Щодо рекомендацій, я пропоную поліграфічному підприємству ЗАТ "Віпол" потрібно підвищити фінансування відділу маркетингу для того щоб він провів ефективну рекламну кампанію, адже на мою думку рекламування цього підприємства є недостатньо ефективним, це може бути пов’язано з недостатнім фінансуванням рекламно-маркетингової діяльності, адже недостатній рівень рекламування підприємства є негативним для його розвитку.

Також я пропоную підприємству зменшити його операційні витрати, адже вони більші за доходи від реалізації продукції на 1790 тис. грн і це є негативним фактором для підприємства вцілому та його майбутнього вигідного функціонування.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Інноваційно-інвестиційна діяльність підприємства
інноваційний інвестиційний економічний ефект Під інноваційно-інвестиційною діяльністю підприємства розуміється сукупність практичних дій громадян, юридичних осіб і держави щодо реалізації ...

Визначення та аналіз доходів аеропорту (на базі матеріалів міжнародний аеропорт Харків)
Актуальність теми. Реалізація економічної стратегії розвитку підприємства здебільшого визначається обсягом доходу, який отримується. Так, від його розміру залежать можливості підприємств ...

Загальна характеристика роботи ВАТ Бердичівський пивоварний завод
Я,, проходив виробничу практику на ВАТ "Бердичівському пивоварному заводу”. Мета мого стажування: написання звіту з практики та курсової роботи, поглиблення та закріплення теорет ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.