Меню сайту

Екскурсії на інші підприємства ТОВ «Полюс ЛТД»

Реалізація продукції перебуває лише на території України, завод не виробляє продукцію на експорт.

АТЗТ « Хладопром» відноситься до підприємств з підвищеним класом небезпеки. При виробництві морозива необхідно керуватися вимогами безпеки, що встановлені «Санітарними правилами для підприємств по виготовленню морозива», які затверджені міністерством охорони здоров’я 15.06.71 та ДСТ 12.3.002.

Охороні праці на підприємстві переділяється дуже велика увага. З новими працівниками, які оформляються на роботу проводять ввідний інструктаж. Також його проводять і студентам, які приходять на підприємство для проходження практики.

ТОВ «Хлібокомбінат «Кулиничі»

Кулиничівский хлібокомбінат - одне із самих великих підприємств Харківської області по виробництву хліба. За деяким даними, обсяги виробництва ТОВ «Хлібокомбінат «Кулиничі» перевищують 300 тон хлібобулочних виробів у добу, асортименти виробів становить близько 150 видів. З них близько 215 т соціальних сортів хліба - «Цеглинка» , «Батон особливий» і «Круглий чорний». Загальна кількість персоналу - більше 10 тис. чоловік. У корпорацію ТОВ «Хлібокомбінат «Кулиничі» входить 17 хлібопекарських підприємств в 4 областях України (Харківській, Сумській, Черкаській і Полтавській областях). Географія продажів - вся Харківська область, частина Полтавської, Дніпропетровської й Донецької областей. Мережа фірмової торгівлі нараховує близько 800 магазинів.

У цей час підприємство має різноманітний асортименти випускається продукції: більше 100 найменувань високотехнологічного встаткування для хлібопекарської й кондитерської промисловості, оснащених кращою на сьогоднішній день електронікою й програмним керуванням. Серед них:

1. Лінії для виробництва цукрового печива, здобного піскового печива, пряників з начинкою, вівсяного печива, еклерів, зефіру

2. Лінії для виробництва вафельних виробів

3. Глазуруючи агрегати

4. Печі тунельні кондитерські

5. Машини для хлібопекарського виробництва: тістомісильні, тістоділильні, тістоформуючі, для бубличних виробів

Хлібобулочні вироби поділяються на такі основні групи.

Хліб з житнього борошна; з оббивного борошна; з обдирного і сіяного борошна.

Житньо-пшеничний хліб виготовляють із суміші борошна, співвідношення його видів може бути різним. Як правило, застосовують обойне борошно 50/50% (український); 60/40% (дарницький).

Пшеничний хліб випікають з борошна оббивного, а так само другого, першого і вищого сортів.

Бубличні вироби - бублики, сушка.

Булочні вироби випікають з борошна другого, першого і вищого сортів.

Здобні хлібобулочні вироби - містять жиру і цукру понад 7% .

Сухарі - гірчичні, московські, особливі та інші.

Пироги, пиріжки, пончики - відносяться до здоби, але випускаються підприємствами громадського харчування.

Крім цього є ще національні види хліба - лаваш, чурек, коржі й інше. Є вироби лікувально-діабетичного призначення. Їх розроблено багато, але виготовляють занадто мало.

Хліб - корисний біологічний продукт, що містить велику кількість речовин, необхідних для організму людини. Це білки, білкові з’єднання, високомолекулярні жири, крохмаль, а також вітаміни. Особливо в хлібі багато втримується вітамінів групи В, необхідних для нормального функціонування нервової системи людини.

Процес виробництва хліба досить гнучкий, складний і трудомісткий. Для того, щоб буханець хліба вийшов з печі, необхідно, щоб вона пройшла через безліч машин і технологічних агрегатів. Процес виробництва може тривати понад 12 годин.

Будь-яке хлібопекарське підприємство має сировинний склад, де зберігається певний запас основної й додаткової сировини. Широке поширення одержав безтарний спосіб доставки й зберігання багатьох видів сировини (борошна, цукру, дріжджового молока, рідких жирів, солі тощо).

Для готування пшеничного тіста поширюються 2 способи: безопарний і опарний.

Технологія готування опари залежить від сорту борошна, її хлібопекарських властивостей, рецептури виробу й багатьох інших факторів.

При виробництві пшеничного хліба вологість опари повинна бути 41-47%, булочних виробів - 44-46%. При переробці слабкого борошна вологість опари знижують, щоб затримати розслаблення клейковини. Якщо клейковина борошна рветься коротко, вологість опари підвищують на 2-3%.

Кількість пресованих дріжджів для готування опари (по рецептурі) становить 0,5-4 %. Найбільша доза дріжджів в опару для здобного тіста - 2-4%, для хлібного тіста - 0,5-0,7%.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8

Подібні статті по економіці

Форми організації суспільного виробництва
Природа не дає в готовому вигляді всього того, що необхідно для задоволення людських потреб. Все це люди видобувають в процесі виробництва. Таким чином, виробництво є основою життя людс ...

Грошово-кредитна політика та її роль в державному регулюванні економіки
Стабільність та розвиток національної економіки забезпечується використанням державою різноманітних інструментів макроекономічного регулювання. Одним з найдієвиших засобів макроекономіч ...

Еластичність попиту по ціні та по доходу та її зміни
В сучасних умовах вивчення реакції ринку на господарську діяльність підприємств дозволяє упорядковувати розвиток ринкових відносин, зробити їх менш стихійними і більш передбачуваними. Н ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.