Меню сайту

Екскурсії на інші підприємства ТОВ «Полюс ЛТД»

У цей час створений ділянку по мийці й розливу пива в кеги, де встановлені автоматична лінія фірми «Comae» (Італія) продуктивністю 55 кег/година, і автоматична лінія фірми «Geo Til» (KHS) (Німеччина), продуктивністю 120 кег/година.

Уведені в експлуатацію високопродуктивні лінії по розливу пива в склотару потужністю 44 і 48 тис. бут./год. й три лінії по розливу пива, безалкогольних напоїв і води в IIЕТ - пляшку (21 тис. дкл/сут.)

Пивзавод випускає фірмове пиво під торговельною маркою «Рогань»: «Традиційне», «Монастирське світле», «Монастирське темне». «Рогань легке» і «Веселий чернець міцне».

Заводськими фахівцями була розроблена рецептура першого в Україні безалкогольного пива «Рогань безалкогольне світле».

Впроваджуються також сорти пива, що належать компанії InBev (САН Інтербрю): «Чернігівське світле», «Чернігівське темне», «Чернігівське міцне», «Чернігівське багряне», «Чернігівське преміум», «Янтар темне», «Таллер».

Восени 2003 року на заводі з’явилася новинка - пиво «Чилл», що має смаки молока, лимона, текіли, коли, а початок пивного сезону 2004 року порадувало споживачів новим пивом «Рогань Кампай», звареним за оригінальною японською технологією Преміум Драй на основі рису.

Асортименти безалкогольних напоїв представлений наступними найменуваннями: «Лимонад», « RC-Кола», «Тропік», «Зелене яблуко», « Крем-Сода», «Дюшес». Завод також займається розливом газованої й негазованої мінеральної води «721».

Якість пива багаторазово підтверджувалося й авторитетними експертами на різних національних і міжнародних виставках і конкурсах. Починаючи з 1996 р. пивзавод «Рогань» одержав близько 180 нагород, з яких 10 - Гран-прі. Більше половини всіх медалей - золоті медалі за різні сорти пива, які завоювали не тільки високі нагороди, але й серця своїх шанувальників.

Керівний склад підприємства працює в одну зміну по 8 годин на добу. Основне виробництво працює в 3 зміни по 8 годин і у дві зміни по 12 годин.

Всього на підприємстві працює 872 чоловік.

Пиво - це слабоалкогольний ячмінно-солодовий, пінистий, зерновий напій, що володіє приємною гіркотою й ароматом пива. Пиво містить ряд важливих компонентів, серед яких основне місце займають вітаміни, мінеральні речовини й органічні кислоти. Утримуються в невеликій кількості вуглеводи, азотовмісні речовини. Для виробництва пива необхідно ячмінь, хміль, вода, дріжджі. Технологія готування пива триває від 60-100 доби. Одним з найважливіших компонентів пива є хміль. Він не тільки надає напою гіркого приємного смаку й особливого аромату, а використовується як консервант, що гальмує небезпечне для пива молочнокисле шумування. Гіркота й антисептичні властивості хмелю обумовлені хмелевими кислотами.

Сортів пива дуже багато. Кожний сорт характеризується пивним ароматом, смаком, кольором, присутністю певної кількості екстрактивних речовин.

Пивоварний ячмінь, порівняно з іншими зерновими культурами, які використовуються для пивоварства, має більші переваги. Росте практично всюди, невередливий до ґрунтово-кліматичних умов, легко переробляється для виготовлення солоду.

Оболонки подробленого ячмінного солоду розпушує поверхня дробини, що забезпечує гарну фільтрацію сусла при розділенні затору. Склад ячмінного солоду і його ферменти дають можливість одержати пиво з найкращими якісними показниками.

Хміль на рівні з водою й солодом є основним видом речовини для виробництва пива. Завдяки змісту гірких речовин, ефірних масел він - незамінна речовина для виробництва пива. Коштовні речовини, які містять хміль, надають пиву особливого біологічного значення. Найважливішими компонентами хмелю для пивоварства є ефірні масла й хмелеві кислоти.

Виготовлення пива включає такі технологічні процеси: готування пивного сусла, шумування сусла, дозрівання пива, освітлення й розлив пива в пляшки або кеги.

Готування пивного сусла складається з п’яти стадій готування зернопродуктів, (очищення, сортування, подрібнення) переведення екстрактивних речовин зерноподуктів ( крохмаль, білки.) у розчин, тобто затирання, фільтрація затору відділення сусла, охмеління сусла в результаті його кип’ятіння із хмелем або хмелевими препаратами, освітлення й охолодження сусла.

Найважливішим процесом у готуванні сусла є перетворення ферментативних компонентів солоду і його замінників у розчинний екстракт.

Після введення сусла в сусловарильний апарат температура в ньому складає 63-75ºС. За цих умовах амілаза оцукрює крохмаль, що перейшов у сусло. Після закінчення введення в сусловарильний апарат промивних вод з фільтраційного апарату його підігрівають до кипіння й кип’ятять близько 2 годин.

Перейти на страницу: 2 3 4 5 6 7 8

Подібні статті по економіці

Виробнича програма підприємства та її обґрунтування
Темою моєї роботи є: «Виробнича програма підприємства та її обґрунтування». Актуальність теми полягає в тому,що виробнича програма визначає необхідний обсяг виробництва продукції в п ...

Інноваційні напрями регіонального розвитку
У сучасних умовах господарювання інноваційна діяльність служить могутнім каталізатором розвитку економіки, тому що вона являє собою інструмент конкуренції. Сьогодні Україна пережива ...

Дослідження напрямків підвищення ефективності управління системами оплати праці робітників підприємства
Залізничний транспорт є найрозвинутішим в Україні. Перевагами цього виду транспорту є велика розгалуженість та низькі тарифи. Пропускна спроможність залізничної мережі значно перевищує п ...

Copyright © 2025. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.